BIURO ŚCIWIARSKI NIERUCHOMOŚCI SOSNOWIEC

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować  współpracę z naszą firmą Ściwiarski Nieruchomości działającą na rynku nieruchomości od 2005r. Jesteśmy biurem rzetelnym, uczciwym, o czym świadczą klienci zadowoleni z usług przez nas świadczonych i chętnie do nas powracający i ponownie oczekujący współpracy.      

Chcąc przedstawić Państwu naszą ofertę uprzejmie informujemy, iż doskonale znamy rynek tutejszych nieruchomości, a nasz profesjonalizm opiera się na solidnych filarach – wiedzy, doświadczeniu, stałym podnoszeniu kwalifikacji i doskonaleniu umiejętności naszych pracowników. Działając na rynku nieruchomości od wielu lat systematycznie powiększamy listę zadowolonych z naszych usług klientów. Mamy na uwadze, iż pracujemy na co dzień z wieloma wymagającymi klientami chcąc profesjonalnie zaspokajać ich potrzeby dotyczące jakości, rzetelnej obsługi, fachowej porady i komfortowej współpracy.

Sukces naszych działań leży w szacunku do naszych klientów i współpracowników – zawsze oferujemy rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Naszą firmę charakteryzuje znajomość specyfiki rynku nieruchomości, dostosowywanie oferty i usług do zmieniającej się mody i aktualnych tendencji. Nasze działania opieramy na rzetelnej wiedzy, bazując na różnorodnych rozwiązaniach. Nasza skuteczność, nastawienie na koncyliację gwarantuje Państwu współpracę z kompetentnym, dynamicznym zespołem.

Budując markę firmy dokładamy wszelkich starań, aby klient miał świadomość uczciwości, zaangażowania, stabilizacji, a przede wszystkim zaufania. Nasze aspiracje to tworzenie wizerunku biura opartego na skuteczności i innowacyjności, aby nadrzędnym celem była satysfakcja klienta, a miarą naszego sukcesu jest znaczący udział w rynku nieruchomości na terenie Śląska i stałe zdobywanie go.

ŚCIWIARSKI Nieruchomości proponuje Państwu pomoc w zakresie pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, zamianie oraz wynajmie lub najmie wszelkich nieruchomości, a także doradztwo i obsługę kredytową. Współpracujemy z pośrednikami z regionu,instytucjami finansowymi, kancelariami notarialnymi, radcą prawnym. Nasze usługi prowadzimy kompleksowo. Oferujemy jasne i elastyczne zasady współpracy. Dostosujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów i zawsze mamy dla Państwa czas. Oględziny odbywają się o dogodnych dla Was porach.