oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy

Mysłowice, Kosztowy
dom na sprzedaż

SCI-DS-4934

Energooszczędny dom z dużą działką. Harmonia przestrzeni, natury i nowoczesnego komfortu Mysłowice, Osiedle Kosztowy, Dom wolnostojący jednorodzinny    Są domy, które już od pierwszego wrażenia dają poczucie spokoju, prywatności i swobody. Takie, w których codzienność ...

Powierzchnia
259,67 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 083 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 047,41 zł
cena 1 830 000 
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Będzin, Małobądz

Będzin, Małobądz
dom na sprzedaż

SCI-DS-4917

Przestronny dom dla Rodziny w spokojnej części Będzina Dom wolnostojący z ogrodem i garażem | Będzin Małobądz | Duży potencjał | do remontu Idealna propozycja dla rodziny, która szuka przestrzeni, prywatności i spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem ...

Powierzchnia
226,42 m2
Powierzchnia działki [m2]
950 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 870,77 zł
cena 650 000 
dom na sprzedaż - Będzin, Małobądz

Mikołów
dom na sprzedaż

SCI-DS-4914

 DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Mikołów, ul. Głogowa | 299,43 m² powierzchni użytkowej | działka 509 m² | fotowoltaika | garaż | 3 kondygnacje   Wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort życia rodzinnego z funkcjonalnością miejsca do pracy. To idealna ...

Powierzchnia
375,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 837,33 zł
cena 1 439 000 
dom na sprzedaż - Mikołów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
dom na sprzedaż

SCI-DS-4909

DOM NA SPRZEDAŻ – SOSNOWIEC, OSIEDLE POGOŃ Przytulny dom z ogrodem | doskonała lokalizacja | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: Sosnowiec – Pogoń Powierzchnia działki: 310 m² Powierzchnia użytkowa: 96,29 m² Powierzchnia całkowita: 131,29 m² Garaż: tak – 35 ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
310 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 297,71 zł
cena 825 000 
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sosnowiec

Sosnowiec
dom na sprzedaż

SCI-DS-4878

KOMFORTOWY DOM JEDNORODZINNY Z OGRODEM Sosnowiec – Porąbka | przestrzeń, spokój i funkcjonalność   Lokalizacja: Sosnowiec – Porąbka, ul. Wiejska Powierzchnia użytkowa: 167,6 m² Powierzchnia całkowita: 256,3 m² Powierzchnia działki: 1 046 m² Rok budowy: 2009 Garaż: ...

Powierzchnia
257,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 046 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 599,22 zł
cena 1 439 000 
dom na sprzedaż - Sosnowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem