oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pińczów

Pińczów
działka na sprzedaż

SCI-GS-4927

Działki budowlane na sprzedaż – Pińczów, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pińczów przy ul. Leśnej – w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w cichej części ...

Powierzchnia
1 477,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 147 700 
działka na sprzedaż - Pińczów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na sprzedaż

SCI-MS-4926

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, lokalizacji i gotowości do zamieszkania. 2-pokojowe mieszkanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
7 450,00 zł
cena 298 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
lokal na wynajem

SCI-LW-4925

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA SOSNOWIEC – CENTRUM | ul. Małachowskiego Atrakcyjna przestrzeń dla biznesu w sercu miasta Oferta skierowana do firm poszukujących funkcjonalnego i reprezentacyjnego miejsca pod działalność biurową, handlową, usługową, a także lekką ...

Powierzchnia
217,02 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,74 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

SCI-MS-4924

PRZESTRONNE I KOMFORTOWE MIESZKANIE 3 POKOJE Z WYPOSAŻENIEM NA OS. SIELEC Najważniejsze atuty Niski, odnowiony blok w dzielnicy Sielec 3 piętro, duży balkon oraz miejsce parkingowe pod blokiem Dwustronna ekspozycja słoneczna – świetne doświetlenie wnętrz ...

Powierzchnia
61,10 m2
Cena za m2
9 148,94 zł
cena 559 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łaziska Górne

Łaziska Górne
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4923

Mieszkanie 2 pokoje na wynajem - Łaziska Górne, 2 minuty od ścisłego Centrum  Oferta dostępna w trybie najmu okazjonalnego.   Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej okolicy. Do wynajęcia słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone 2 minuty od Centrum. ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 250 
mieszkanie na wynajem - Łaziska Górne
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Milowice

Sosnowiec, Milowice
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4922

KOMFORTOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Nowe osiedle | miejsce parkingowe | Sosnowiec, ul. Baczyńskiego Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z windą na zamkniętym, kameralnym ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,38 zł
cena 1 650 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Milowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem