oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy

Mysłowice, Kosztowy
dom na sprzedaż

SCI-DS-4934

Energooszczędny dom z dużą działką. Harmonia przestrzeni, natury i nowoczesnego komfortu Mysłowice, Osiedle Kosztowy, Dom wolnostojący jednorodzinny    Są domy, które już od pierwszego wrażenia dają poczucie spokoju, prywatności i swobody. Takie, w których codzienność ...

Powierzchnia
259,67 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 083 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 047,41 zł
cena 1 830 000 
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy
nowa oferta
kamienica na sprzedaż - Będzin, Centrum

Będzin, Centrum
kamienica na sprzedaż

SCI-BS-4933

Kamienica przy ul. Modrzejowskiej 40 w Będzinie to obiekt o potencjale inwestycyjnym, położony w samym sercu miasta.  Kamienica Inwestycyjna – Będzin, ul. Modrzejowska 40 Lokalizacja: Ścisłe centrum Będzina, główny ciąg handlowo-usługowy. Typ zabudowy: Historyczna ...

Powierzchnia
860,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
665 m²
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 1 290 000 
kamienica na sprzedaż - Będzin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4932

Stylowa kawalerka z balkonem | Świetna lokalizacja – Sosnowiec Centrum Na wynajem funkcjonalna i wyjątkowo zadbana kawalerka z balkonem, położona w doskonałej lokalizacji – ul. Ostrogórska, zaledwie kilka minut od centrum Sosnowca. To idealna propozycja dla osób, ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,94 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Mysłowice

Mysłowice
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4931

Elegancka kawalerka typu studio po kapitalnym remoncie | wysoki standard | gotowa do zamieszkania Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce. To propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania — liczy się ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,85 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Mysłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec

Sosnowiec
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4929

Nowoczesny apartament z tarasem i miejscem w garażu | Nowe Zagórze Na wynajem wyjątkowy, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy o podwyższonym standardzie, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w Sosnowcu – Nowe Zagórze, ul. Bora Komorowskiego. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,02 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4928

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem | Zagórze | gotowe do zamieszkania Wyjątkowa oferta wynajmu funkcjonalnego i przestronnego mieszkania 2-pokojowego z balkonem, położonego w jednej z najlepiej skomunikowanych części Sosnowca – na osiedlu Zagórze przy ul. Koszalińskiej. To ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
27,45 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem